Kontakt 2017-12-06T13:59:20+00:00
For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our .
I Accept
var map_fusion_map_5b514f93425ed; var markers = []; var counter = 0; var fusionMapNonce = 'bb13d3ead6'; function fusion_run_map_fusion_map_5b514f93425ed() { jQuery('#fusion_map_5b514f93425ed').fusion_maps({ addresses: [{"address":"10000 Zagreb, Kovinska 11a","infobox_content":"","coordinates":false,"cache":true,"latitude":"45.80716590000001","longitude":"15.844612600000005"}], animations: true, infobox_background_color: '', infobox_styling: 'default', infobox_text_color: '', map_style: 'custom', map_type: 'roadmap', marker_icon: '', overlay_color: '', overlay_color_hsl: {"hue":0,"sat":0,"lum":100}, pan_control: true, show_address: true, scale_control: true, scrollwheel: true, zoom: 14, zoom_control: true, }); } google.maps.event.addDomListener(window, 'load', fusion_run_map_fusion_map_5b514f93425ed);

Kontakti

Uprava:
Tomislav Ivičinec, direktor
Tel: +385 (0)1 3793 110
Mob: +385 (0)91 2002 710
e-mail: tomislav@it-graf.hr

Božidar Cindrić, tehnički direktor
Tel: +385 (0)1 3793 101
Mob: +385 (0)91 2002 712
e-mail: bozidar@it-graf.hr

Računovodstvo:
Marija Ivezaj
Tel: +385 (0)1 3793 113
Fax: +385 (0)1 3793 121
e-mail: financije@it-graf.hr

Nino Toljan
Tel: +385 (0)1 3793 112
Fax: +385 (0)1 3793 121
e-mail: financije2@it-graf.hr

Upiti i kalkulacije:
Josipa Barbir
Tel: +385 (0)1 3793 102
e-mail: kalkulacije@it-graf.hr

Hrvoje Borovina
Tel: +385 (0)1 3793 140
e-mail: kalkulacije2@it-graf.hr

Komercijala:
Ivan Jalšovec
Tel: +385 (0)1 3793 104
e-mail: ivan@it-graf.hr
Fax: +385 (0)1 3793 111

Igor Gudelj
Tel: +385 (0)1 3793 135
Fax: +385 (0)1 3793 111
e-mail: drazen@it-graf.hr

Izrada klišea:
Tina Tomičević
Tel: +385 (0)1 3793 119
Fax: +385 (0)1 3793 123
e-mail: klisei@it-graf.hr
e-mail: tina@it-graf.hr

Grafička priprema i digitalni tisak:
Goran Milašinović
Tel: +385 (0)1 3793 109
e-mail: goran@it-graf.hr

Darko Tintor
Tel: +385 (0)1 3793 105
e-mail: darko@it-graf.hr

Darijo Gracek
Tel: +385 (0)1 3793 108
e-mail: darijo@it-graf.hr

CTP i izrada filmova:
Katarina Martić
Tel: +385 (0)1 3793 107
e-mail: ctp@it-graf.hr
e-mail: film@it-graf.hr

Pošaljite nam upit

Ime i prezime (required)

Vaš Email (required)

Tema

Vaša poruka

captcha